Příprava na zdravé dítě

CHCETE MÍT ZDRAVÉ DÍTĚ – PROVÁDĚJTE „ZAPPING“ !!!

Kromě jiných problémů (psychické …..) je jednou z možností, které brání otěhotnění i stav, kdy organismus je napadený parazity nebo zamořený toxiny. Zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění lze mimo jiné dosáhnout celkovým vyčištěním organismu od parazitů a jeho detoxikací.

Početí dítěte bez předchozí detoxikace zvyšuje nebezpečí, že se dítě nenarodí zdravé. Toxiny vyměšované parazity se mohou dostat placentou do embrya a ovlivnit tak budoucí vývoj plodu. Početí v době, kdy je organismus plný těžkých kovů, toxinů a parazitů mimo jiné zvyšuje riziko potratu.

Optimální je stav, kdy „zapping“ provádějí oba partneři a to nejméně šest měsíců před početím. Během těhotenství se však žádný „zapping“ nedoporučuje.

Stav, kdy organismus se slabým imunitním systémem musí bojovat proti parazitům a především jejich toxickým výměškům je pouze jeden z faktorů ovlivňujících zdravý vývoj plodu i dítěte. Tento faktor lze však použitím metody „zappování“ bez velkých problémů eliminovat. Přístroj „SUPER RAVO ZAPPER“ dokáže tedy svým působením podstatnou měrou přispět k bezproblémovému průběhu těhotenství i následnému porodu zdravého dítěte. 

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU VÁM POSKYTNU OPTIMÁLNÍ KOMBINACI PROGRAMŮ PRO VYČIŠTENÍ VAŠEHO ORGANISMU PŘI PLÁNOVÁNÍ POČETÍ VAŠEHO DÍTĚTE.